fbpx

Müügitingimused

Bubblehouse.ee veebilehe müügitingimused. Veebilehe Bubblehouse.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Bubble House OÜ (registrikood 16345072).

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnad sisaldavad käibemaksu. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kaubast.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu. Makseid võetakse vastu eurodes.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha või asendatakse teise kaubaga kokkuleppel ostjaga viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Kauba saatmiskulud kannab Ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Kauba kirjelduses nimetatud kohaletoimetamise tähtajad on eeldatavad. Erandjuhtudel võib toodete kohaletoimetamine hilineda ettenägematutel ja Müüjast mitte sõltuvatel asjaoludel. Sellisel juhul kohustub Müüja viivitamata võtma ühendust Ostjaga ja kooskõlastama temaga kohaletoimetamise tähtajad ja muud tingimused.

Taganemisõigus

Kauba kättetoimetamisest alates 14 kalendripäeva kehtiv lepingust taganemise õigus ei kehti võlaõigusseaduse § 53 lõikes 4 sätestatud juhtumitel. Muuhulgas puudub lepingust taganemise õigus juhul, kui:

  • Ostetud kaupa ei saa tagastada kui toode on valmistatud tellimisel ning arvestades Ostja isiklikke vajadusi või Ostja poolt esitatud tingimuste kohaselt.
  • Ostjaks on juriidiline isik.

Pretensiooni esitamine

Vale või defektiga kauba saatmisel palume pretensioon esitada 14 päeva jooksul aadressil info@bubblehouse.ee. Pretensioon kehtib koos ostuarvega.

Hilisemate probleemide lahendamiseks peab Ostja säilitama ostudokumendid (arve, leping jne), mis tõendavad, et Kaup on ostetud müüja e-poest. Ilma müüki tõendava dokumendita võib müüja probleemi lahendamata jätta.

Mycoland pakub igale huvilisele lihtsat ja kasulikku lahendust söögiseente kasvatuseks.
Koolimetsa, Odulemma küla, Saue vald, Harju maakond
Ostukorv
There are no products in the cart!
Jätka ostlemist